NA PALUBĚ SNĚŽILO ANEB KDYŽ MÁ LUCINKA SVÁTEK

Že v zimě se hlavně děti těší na sníh, to všichni víme. Letos to ale zatím vypadá, že bobovat budeme tak leda na blátě, že nebude žádná společná koulovačka a že si ani na naší zahradě nepostavíme pořádného sněhuláka.

To by ale nebyli naši námořníci, aby zase něco nevymysleli. Poručit počasí, aby sněžilo sice neumí, ale o super nápady na palubě nouze určitě není. Stačí nám umělý sníh, ale i šikovné ruce, hoooodně papíru a sněhová nadílka je na světě.

Sníh netrpělivě vyhlíží i naše Lucinka, která se těší až vyrazí na lyže a tak když dnes slaví svátek, proč ji také nepotěšit sněhovou nadílkou? Podívejte se sami, jak to dopadlo…..koulovačka nebrala konce a bylo to hustýýýýý 🙂

http://fotkymszizkova.rajce.idnes.cz/5.TRIDA_NA_PALUBE_SNEZILO_ANEB_KDYZ_MA_LUCINKA_SVATEK/