Distanční výuka

Vážení rodiče,

vzhledem k uzavření MŠ jsme si připravili výukový materiál pro Vaše děti. Věříme, že si z vybraných činností vyberete a společná práce s Vašimi dětmi bude pro Vás příjemně stráveným časem. Tyto materiály si můžete vytisknout a dle zadání vypracovat, nebo si je můžete překreslit.

Tyto materiály jsou určeny pro děti v povinné předškolní docházce ( tj. Ema, Majda, Maty, Štěpán, Filip D, Janek, Jakub R a Jakub F., Vojta B.), ale samozřejmě budeme moc rádi, když je budou využívat i mladší děti. Úkoly budou vždy zadávány na týden a chtěli bychom, pokud máte možnost nám vypracované úkoly, nebo výrobky vždy vyfotit a vložit na facebook naší třídy. Vypracované úkoly nám za celou dobu distanční výuky donesete při otevření MŠ.

Zvlášť je pro vás připraven ještě materiál Veselí předškoláci, který si s dětmi postupně budete zpracovávat. U jednotlivých listů přečtěte zadání a nechte děti pracovat samostatně. U těchto materiálů prosíme, NERAĎTE dětem. Materiály slouží k posouzení školní zralosti dítěte. Na zadní stranu listu udělejte poznámky, jak dítě pracovalo (např. váhalo, potřebovalo opakovat zadání, nepochopilo zadání, špatný úchop tužky/nůžek apod.) Materiály poté odevzdáte v mateřské škole jako důkaz vzdělávání doma.

Moc děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vás.