Projektový den v ZOO Ostrava

Dne 16. 11. 2021 jsme v rámci projektového dne mimo školu financovaného z projektu Šablony III společně s předškoláky vyrazili do Zoologické zahrady a Botanického parku v Ostravě. Děti se zúčastnily přednášky o slonech🐘. Dozvěděly se spoustu zajímavých věcí z jejich života a dokonce jsme si osahali pravý sloní zub i kel. Podzimní sluníčko nám krásně svítilo a my jsme se vydali na dobrodružnou cestu za poznáváním zvířat. Zebry, slony, lvy, pávy, domácí zvířátka, opice, medvědy a spoustu jiných zvířátek, která jsme viděli, děti nesmírně potěšila.  Největší úspěch měl král džungle lev, který nás už z dálky přivolal svým mocným řevem. Všechny zvířátka, která jsme poznávali si děti fotily na tablety, abychom se o zážitky a poznatky podělili s mladšími kamarády ze školky. Úspěšnou dobrodružnou cestu jsme zakončili zdoláváním lanové dráhy. Plni zážitků a nových informací, unavení jsme se vydali zpátky do školky.

🐒🦍🦧🦁🐯🐅🐆🦓🦌🦬🦒🐘🦚🦩

Fotky – https://fotkymszizkova.rajce.idnes.cz/4._5._6._tr.-_Proj._den_mimo_skolu_ZOO_Ostrava/